PO'da araçtan inmeden ödeme hizmeti:


Türkiye’nin en yaygın müşteri sadakat programını uygulamaya koyan Petrol Ofisi’nde ödüllerle dolu “Positive” bir dönem başlıyor. Türkiye genelinde 2.000’den fazla istasyonda geçerli olacak yüksek teknolojiye sahip Positive Card ile akaryakıt veya PO Gaz alan müşteriler, alımları karşılığında ödüller kazanırken dilerlerse araçlarından inmeden ödeme yapabilecek.

Türkiye’nin önde gelen bankalarıyla yapılan anlaşmalara göre, bu bankalara ait kredi kartına sahip olan Petrol Ofisi müşterileri, Positive Card’ı kredi kartlarına tanımlatarak, Petrol Ofisi istasyonlarında ödeme aracı olarak kullanabilecek. Positive Card, ayrıca Petrol Ofisi’nde yapılan alışverişlerde biriken puanlarla sahibine çeşitli ödüller kazandıracak.
 

 

Kaliteli ürün ve hizmet sunmayı hedefleyen, sektörünün lider ismi Petrol Ofisi, Türkiye genelinde ilk yıl 2 milyondan fazla tüketicinin hayatını Positive Card’la kolaylaştırmayı hedefliyor.

Akaryakıt ve madeni yağ sektörünün lider ve yenilikçi firması Petrol Ofisi, müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak önemli bir sistemi uygulamaya soktu. Türkiye’nin en yaygın müşteri sadakat programı olan ve Türkiye genelinde ilk yıl 2 milyondan fazla tüketiciyi hedefleyen Positive Card ile Petrol Ofisi müşterileri, artık araçlarından inmeden ödeme yapmanın rahatlığını yaşayacak. Positive Card ile alınan akaryakıt ve PO Gaz miktarına göre puan biriktirilecek ve biriken puana göre elektronikten oyuncağa birçok farklı kategoride sürpriz ödüller kazanılacak.

 

Petrol Ofisi, Positive Card için Türkiye’nin önde gelen bankalarıyla anlaşma yaptı. Müşteriler, Positive Card’ı kendi kredi kartlarıyla POS cihazı üzerinde tanımlatarak Petrol Ofisi istasyonlarındaki yakıt alımında ödeme amaçlı kullanmaya başlayacak.

Positive Card Petrol Ofisi istasyonlarının yanı sıra diğer tanıtım noktalarında doldurulan başvuru formu ile hemen alınabilecek. Positive Card sayesinde, istasyona gelen müşteri aracından inmeden ödeme yapabilecek. O an kazandığı ve toplam puanlarını pompadaki kart okuyucu ekranında veya POS cihazı ekranında görebilecek ve puan gösteren slibini alabilecek. Hediye seçimi ise katalog üzerinden yapılacak ve tercih edilen hediye Petrol Ofisi istasyonunda ya da adresinde teslim edilecek.

   

  

 

   

Pek yakında tüm bankalarda …


 
 

Copyright 2008 © Arifağaoğlu Petrol Ürünleri Nakliyatçılık Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.