Petrol Ofisi’nde V/MAX ile Performans Dönemi oldu


Akaryakıt dağıtım ve madeni yağ sektörünün lideri Petrol Ofisi; akaryakıtta son teknolojiyle geliştirdiği yeni nesil ürün serisi V/Max’ı Türk tüketicisinin hizmetine sunuyor. Araç performansını artıran, yakıt ekonomisi sağlayan, motoru temizleyip koruyan ürünleri bünyesinde bulunduran “V/Max performans serisi”, yakıt sektöründe “Top Tier” diye tanımlanan özelliklere sahip olmasıyla bu alanda yeni bir çağ açıyor.

Akaryakıt sektöründeki en son teknolojiyi ve en ileri düzeydeki kaliteyi temsil eden “V/Max performans serisi”, dünyanın önde gelen akaryakıt katığı üreticilerinden Afton tarafından, Petrol Ofisi için özel üretilen katkı maddeleriyle maksimum performans sağlıyor; hem motorun ömrünü uzatıyor hem de yakıt ekonomisi sağlıyor. Ürünlerinde uyguladığı geliştirme politikası ile farklılık yaratan Petrol Ofisi; ürün kalitesindeki iddiasını V/Max ürün gamıyla pekiştiriyor. V/Max ürün gamı V/Max Kurşunsuz 95, V/Max Kurşunsuz 97 ve V/Max EuroDizel’den oluşuyor.

Formülündeki yüksek temizleyici katık sayesinde motoru koruyan V/Max Kurşunsuz 95 ilk kullanımdan itibaren motoru temizleyerek performansı artırıyor ve düzenli kullanımda yakıt ekonomisi sağlıyor. Özel Friction Modifier (sürtünme önleyici) katık, motordaki sürtünmeyi azaltıyor ve sürtünmeden kaynaklanan enerji kaybını önleyerek maksimum ekonomi sağlıyor.

Aynı özelliklere sahip V/Max Kurşunsuz 97 ise daha yüksek oktanı, üstün formülü sayesinde araçların performasını artırıyor, seri ve keyifli bir sürüş sağlıyor.

Türkiye koşullarına özel formül

Türkiye koşullarına göre özel olarak geliştirilmiş olan V/Max Eurodizel, anti-metal katığı ile motoru metal tozlarına karşı korurken, formulündeki en yüksek deterjan katkısıyla motoru temizliyor ve yakıt ekonomisi sağlıyor. V/Max EuroDizel, yüksek setan sayısı ile zamanında yanma sağlayarak motorunuzun performansını artırıyor ve motordaki vuruntuyu azaltarak sessiz ve seri sürüş imkanı sunuyor.

 
 

Copyright 2008 © Arifağaoğlu Petrol Ürünleri Nakliyatçılık Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.